X
X
USD

E-Ticaret

AnasayfaYazılımlarE-Ticaret

E-Ticaret

Mobil Uyumlu Ücretsiz Kurulum
E-Ticaret V2

E-Ticaret V2

1.550
Mobil Uyumlu Ücretsiz Kurulum
Profesyonel E-Ticaret V6

Profesyonel E-Ticaret V6

2.890
Mobil Uyumlu Ücretsiz Kurulum
Ürün Satış Sitesi V1

Ürün Satış Sitesi V1

1.249
Mobil Uyumlu Ücretsiz Kurulum
Kurumsal Firma V17

Kurumsal Firma V17

2.599
Mobil Uyumlu Ücretsiz Kurulum
E-Ticaret V3

E-Ticaret V3

$46.53
Mobil Uyumlu Ücretsiz Kurulum
Ürün Satış V2

Ürün Satış V2

2.900

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

1 2

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ücretsiz kurulum yapıyor musunuz?

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlama nedir? İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında, pazarlama stratejisi içerisindeki yerini ana  başlık haline getirmiş, ürün ve hizmetlerin elektronik cihaz ve internetin var olduğu her yerde kolaylıkla tanıtımlarının yapıldığı bir sistemdir. Dijital pazarlamanın var olduğu platformları bir başlık altında bahsedecek olursak bunlar; web siteleri, sosyal medya, e-posta ve mobil uygulamalar olarak tanımlar ve bu platformlarda yaratılması ve yayılmasını sağlarken, PPC (tıklama başına ödeme yapılan reklam), SEO (arama motoru optimizasyonu), SEA (arama motoru reklamı) ve içerik ortaklığı gibi ücretli, kazanılmış veya sahibi olduğumuz dijital platformlarda tanıtılması olarak tanımlarız.

Dijital Pazarlamanın Önemi Nedir?

Geleneksel pazarlama göre daha düşük maliyetli ve hedefe daha kolay ulaşabilme yöntemidir. İstediğimiz kitleye, istediğimiz zamanda, istediğimiz şekilde, istediğimiz kanaldan daha çok insana ve daha kısa sürede ulaşabilmemizi sağlar. Yerel ve küresel çevrim içi pazarda var olan rekabet ortamında, doğru dijital pazarlama stratejisi sayesinde var olan konumumuzu koruma ve büyütme aracımız olup, var olunan rekabet ortamında yok olup gidilmesinin önüne geçen başlıkiçinde bulunduğumuz çağın en büyük pazarlamasıdır.

Dijital Pazarlama Stratejileri Nelerdir? 

Müşterimizi, gelecekte var olabilecek olan potansiyel müşterimizi veya kaybettiğimiz müşterimize daha erken, daha hızlı ve daha çabuk ulaşabilme yolları bulmamız gerekir. Dijital pazarlamada erken, hızlı ve sık iletişimin var olduğu yolları bir başlık altında açıklamak gerekirse bunlar; teknoloji ve internettir. Ulaşım alanları ise; akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar, televizyonlar, sosyal medya, web siteleri, arama motorları diyebiliriz. En yaygın kullanılan dijital pazarlama kanallarında, yöntemlerinden bahsedecek olursak bunlar;

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO dijital pazarın temelini oluşturan yöntemlerden biridir. Doğru seçeceğiniz anahtar kelime veya kelimeler, arama motoru sayesinde doğrudan doğruya hitap etmek istediğiniz kitleye kolaylıkla ulaşabilme yönteminizdir. Rakip firmalar ile benzer anahtar kelimelere sahip olmanız rakiplerinizi takip etmede ve onların stratejilerine kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlarken, arama hacmi düşük olan bir anahtar kelime ise ziyaretçi trafiğinizin artmasını sağlamış olacaktır.

Arama Motoru Reklamı (SEA) 

Online reklamcılığın en çok kullanıldığı alanlardan olup anahtar kelimeye bağlı olarak reklam vermekte ve yine bu reklamın tıklanma sonucuna bağlı olarak getiri sağlamaktadır. Doğru bir SEA çalışması ile, en doğru anahtar kelime, kelimelerin bulunması ile az maliyetle çok tıklanma elde edilebilir.

Ödemeli Reklamcılık (PPC)

Tıklanma başına ödeme yapılan, pazarda var olanların kolaylıkla hedefe ulaşmasını yardımcı olan, arama motorları, sosyal medya ve benzeri mecralarda gerçekleştirilen, istenilen kitleye kolaylıkla ulaşılmasını, hedefe doğru hızla sonuç aldıran bir diğer yöntemdir.

Görüntülü Reklamlar (Display Advertising)

Görüntülü reklamlar, dijital pazarlamanın temel yapı taşlarından biridir. İlgi çekici reklamlar müşteriye ulaşmanın en kestirme yollarından biri olup; ilgili ürünü, hizmeti kısa ve öz bir şekilde potansiyel müşteriye ulaştırmak, müşteri listenize artı bir kişinin dahil olduğunun göstergesidir.

Satış Ortaklı Pazarlama 

Potansiyel müşterinin takip ettiği sosyal medya fenomenleri ve blog yazarlarının hesaplarında tanıtımını yaptığı satış ortaklı pazarlama stratejisidir. Ne kadar ziyaretçi getiriyor, müşteri kazandırıyor ise kendi de o kadar kazanır.

Yeniden Pazarlama (Remarketing)

Ziyaret edilen bir sitenin, daha sonrasında yapılan bir başka site ziyaretinde, geçmişte yer alan sitenin reklamı ile karşılaşılma durumudur. Bu durumda tam olarak kararını vermemiş olan müşteriyi tekrardan geri kazanma fırsatını yakalamış olursunuz.

E-posta Pazarlaması 

Dijital pazarlama stratejileri arasında en çok kullanılanlarından birisidir. Hedef kitleye direk ulaşım, birebir iletişimin gerçekleştiği, ürün veya hizmet ile ilgili tekliflerin, tanıtımların, fırsatların tam olarak sunulduğu, dijital pazarlama stratejileri içinde etkileşimi yüksek ve hızlı sonuç aldıran pazarlama stratejisidir.

Dijital Pazarlamanın Avantajları Nelerdir? 

Pazarın, rakibin ve ürünün çok hızla arttığı, geliştiği ve sürekli bir yenilik içinde var olduğu teknoloji çağında; değişen ve sürekli gelişen pazardan geri kalmamak. Var olduğumuz konumu korumamızı sağlarken yanında da doğru stratejiler ile büyümü fırsatı sunması, hızlı ve kolay bir şeklide müşteriye ulaşmamızı sağlaması, ürünümüzün veya hizmetimizin büyük kitlelerce doğru şekilde, doğru zamanda, doğru kişiye ulaşmasını ve diğer pazarlama stratejilerine göre çok daha uygun maliyetle, bu sistemin içerisindeki varlığımızı sürdürebilmemizdeki yeri ile avantajdan ziyade mucizeleri diyebiliriz. İçinde var olduğumuz çağda başlık ‘’pazarlama’’ ise yanına ‘’dijital’’ kelimesi eklenmeden pazarlamanın varlığından ve devam ettire bilirliğinden söz edemeyiz. Kısaca ''dijital pazarlama nedir?'' sorusunu sorarsak. Cevabımız; pazarlama stratejileri, kullanım alanları, yöntemleri, avantajları olarak sınırlandırılamaz, pazarlamanın tam olarak kendisi olduğu tanımını yapabiliriz.


Top